październik 2023

Zmarł kolega Maciej Dubielecki

Pogrzeb odbędzie się w środę, 29 listopada o godz. 12 w kościele w Łąkach


Składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia naszej opiekunce, Danusi Dubieleckiej oraz Rodzinie zmarłego. 

Bożonarodzeniowe dekoracje czas zacząć! 

Dzisiaj ozdabialiśmy bombki styropianowe na choinkę pod kierunkiem instruktorki SAS pani Joanny. Talenty malarskie uaktywniły się podczas prac. 

Ogólnopolski Dzień Seniora

Wczoraj 14 listopada obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Seniora. Nasi klubowicze świętowali, uczestnicząc w okolicznościowym wydarzeniu w Centrum Kultury. Organizatorami byli: Gminna Rada Seniorów z przewodniczącą Lidią Abramczyk oraz Strefa Aktywnego Seniora z jej koordynatorem Marcinem Mazurem. 

Otrzymaliśmy życzenia od Gości: starosty grodziskiego Marka Wieżbickiego, wiceburmistrza Tomasza Krupskiego i komendanta Straży Miejskiej Zalesińskiego. 


Seniorzy bardzo ciepło przyjęli  mini recital piosenek 20 lecia w wykonaniu solistów. Był tort a przy jego degustacji okazja do koleżeńskich pogawędek. To święto jest dla nas ważne, bo czujemy się zauważeni i docenieni. Udział seniorów w życiu grodziskiej społeczności systematycznie zwiększa się dzięki dobrej polityce władz miasta i urozmaiconym propozycjom aktywności dla najstarszych mieszkańców gminy. 


Oczywiście dla naszej licznej grupy najważniejsze miejsce zajmuje Klub Seniora Łąki, dlatego z zainteresowaniem przyjęliśmy nowy Poradnik Grodziskiego Seniora. W nim obok licznych informacji również ta o nas i naszej działalności wraz z najpiękniejszymi zdjęciami!

Z okazji Święta życzmy sobie, abyśmy byli otaczani życzliwością i taką życzliwość mieli dla innych. Wszystkiego najlepszego!

Jesienne stroiki

Warsztaty rękodzielnicze z panią Magdaleną Ostrowską odbyły się w dniu 09.11.23. Zaangażowanie uczestników ogromne a  rezultatem jesienne stroiki.