luty 2023

Misje w Brazylii

29 lutego 2023

W poniedziałkowym spotkaniu wziął udział zaproszony gość - ks. Mateusz Szybiak z parafii w Łąkach. Bardzo interesująco opowiedział o swoim pobycie na misjach św. w Brazylii, o pracy misjonarza, o kulturze tego egzotycznego kraju i o sytuacji katolików na kontynencie Ameryki Południowej. Obejrzeliśmy ciekawe materiały filmowe i fotograficzne.

Ostatki 2023

20 lutego 2023

Tak bawili się seniorzy w poniedziałek 20 lutego bo "taniec i muzyka to nasza taktyka". Przy muzyce kolegi Mariana i poczęstunku z własnych wypieków. Wspaniała zabawa we własnym, przyjacielskim gronie.

Warsztaty literackie 2023

16 lutego 2023

W Tłusty Czwartek spotkaliśmy się z panią Kasią Kowalewską, grodziską pisarką. Było bardzo ciekawie i wesoło a w trakcie warsztatów ujawniały się prawdziwe talenty literackie. Niecierpliwie czekamy na następne spotkanie. 

Walentynki w klubie

14 lutego 2023

Jubilatki

6 lutego 2023

Dla Tereski Matusiak i Bożenki Pietraszko serdeczne życzenia od Koleżanek i Kolegów z Klubu Seniora. Kochane! Sto lat w zdrowiu i takiej wspaniałej formie!

Grodziskie Nostalgie

2 lutego 2023

Co można robić w deszczowe przedpołudnie? My wiemy, że najlepszy sposób to spotkać się w licznej grupie. Właśnie 02 lutego, mimo nieprzyjemnej pogody klubowicze ruszyli tłumnie /28 osób/ do Willi Niespodzianka a tam czekał na nas Łukasz Nowacki. Obejrzeliśmy wystawę malarską Marka Ziarkowskiego "Grodziskie Nostalgie". Piękne widoki ciekawych zakątków miasta i okolic a przede wszystkim wspaniałe opowieści Pana Łukasza dostarczyły nam wielu estetycznych przeżyć oraz radości ze wspólnego spotkania.

Zwiedziliśmy pobliski Ratusz a Pan Łukasz Wiśniewski wprowadził nas w szczegóły Projektu Mobilny Urzędnik Polega to na telefonicznym zgłoszeniu swojej sprawy i obsłudze mieszkańców poza siedzibą urzędu. Seniorzy mogą załatwić wiele spraw nie wychodząc z domu. Bardzo dobry pomysł i miło nam, że władze gminy dbają o najstarszych i z ograniczoną sprawnością.