sierpień 2023

Gotowi do wydarzeń wrześniowych

Dzisiaj 17 sierpnia zebraliśmy się w celu omówienia przygotowań do Seniorady. O dużym zainteresowaniu świadczy liczna grupa - 35 osób. Stęskniliśmy się za swoim towarzystwem, a to znaczy, że nasz Klub spełnia podstawową rolę, jaką jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Dobrze nam razem i chcemy, aby spotkań było jak najwięcej.


Nadchodzi seniorada!

Ruszyły nasze przygotowania do wrześniowych wydarzeń tzn. Seniorady i Pikniku Historycznego. Dzisiaj wykonaliśmy dekoracyjne dynie z tkanin. 

Warsztaty rękodzielnicze dla seniorów w świetlicach

Dzisiaj tj.01.08.br. odwiedziliśmy Świetlicę w Zabłotni. Braliśmy udział w zajęciach z cyklu "Warsztaty rękodzielnicze dla seniorów w świetlicach" zorganizowanych przez Gminną Radę Seniorów. Pod kierunkiem instruktorki Bogumiły Wielochy wykonaliśmy obrazki z ekologicznych materiałów. W zajęciach uczestniczyła koordynatorka ds. świetlic pani Agnieszka Wąsik. O tym, że wakacyjne warsztaty są dobrym pomysłem, świadczy ilość uczestników / na załączonym zdjęciu/.